גיבוי ענן לעסקים | התנהלות טובה ובטוחה

מה זה אומר ולמה אני צריך את זה?

 

גיבוי ענן לעסקים - ליהנות מיתרונות רבים

גיבוי ענן לעסקים הוא אחד השירותים המבוקשים ביותר כיום בקרב עסקים מתחומים שונים. שירות זה מציע לא מעט יתרונות, ההופכים את העבודה עצמה ליעילה הרבה יותר. הנה כמה מהיתרונות הבולטים של השירות:

  • 1. ניתן לגבות את כל סוגי הקבצים – שירותי גיבוי ענן לעסקים מאפשרים לעסק עצמו לגבות על גבי שרת רחוק את כל סוגי הקבצים שברשותו. אין צורך לדאוג לדבר או לחשוש שמא קובץ מסוים לא יישמר על גבי הענן.
  • 2. מערכת אחסון מתקדמת ויעילה – שירותי גיבוי ענן לעסקים מתבססים על מערכות מתקדמות ומשוכללות מאד כיום, שעברו לא מעט שינויים בשנים האחרונות. הן כוללות כלים טכנולוגיים ייחודיים, המאפשרים לעסקים רבים לעשות בהן שימוש למשך תקופה ארוכה.
  • 3. גישה קלה לכל קובץ/מידע – עובדי החברה, הנעזרת בשירותי ענן אלה, יכולים ליהנות מגישה קלה יחסית ומהירה לקבצים, למרות שאינם שמורים על גבי מחשבם בפועל, כי אם על שרת מרוחק, שאיננו נמצא פיזית באותו המקום.
  • 4. הצפנת המידע – המידע שנשמר על גבי הענן עובר תהליך של הצפנה באמצעות אלגוריתם מיוחד. הדבר הופך את השירות לשירות בטוח מאד, וגם כאשר מדובר בקבצים מסווגים וחשובים מאד.
  • 5. מוצע על ידי חברות מובילות בתחום – כיום מוצעים שירותי גיבוי ענן לעסקים על ידי חברות העוסקות בתחום זה לא מעט שנים ומכירות אותו לעומק. חברות אלו יודעות להתאים את השירות המסוים ללקוח, תוך התייחסות לצרכיו השונים. במידת הצורך מציעות החברות גם סיוע במקרים של תקלות, בעיות טכניות שונות או כל עניין אחר שקשור לגיבוי עצמו.
  • 6. מחיר אטרקטיבי – השירות מוצע כיום בטווח רחב של מחירים. באופן זה יכול כל עסק, ארגון או חברה לאתר את המענה המתאים לו תוך התייחסות לתקציב שברשותו שאותו הוא מעוניין להקדיש לטובת השירות. הדבר מצריך ממנו כמובן סקר שוק מקדים והשוואת מחירים והתייחסות לפרמטרים נוספים, מלבד המחיר, כמו איכות, זמינות, רמת בטיחות ועוד.

אין ספק ששירותי גיבוי ענן לעסקים מאפשרים התנהלות טובה ובטוחה יותר והם מתאימים לעסקים בכל תחום, קטנים וגדולים כאחד. 

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?