פתרונות ענן | שירותי מחשוב ענן

אחד השירותים הפופולאריים לעסקים וארגונים, אתם כנראה חייבים שיהיה לכם כזה

 

מהם שירותי מחשוב ענן?

יש לכם עסק חדש ואתם שומעים בלי הפסקה על פתרונות מחשוב ענן ותוהים במה מדובר? אם כן, כדאי שתכירו את אחד השירותים הפופולאריים ביותר כיום לעסקים וארגונים – שירותי מחשוב ענן. פתרונות ענן הינו שירות ייחודי, המוצע כיום על ידי חברות המתמחות בכך, ובמיוחד בעידן שבו האינטרנט משמש אותנו לא מעט והמידע שאותו אנו צוברים במהלך יום העבודה הוא רב. מה מציע השירות הזה וגם מדוע הוא מבוקש כל כך? הנה, התשובה.

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

פתרונות ענן – מה זה אומר?

כשמדברים על שירותי מחשוב ענן או פתרונות ענן מתכוונים לטכנולוגיה מיוחדת, המאפשרת לשמור את המידע שהצטבר על גבי שרתים, הממוקמים פיזית במקום רחוק יותר, כלומר, לא רק על המחשב עצמו. המידע, שמועבר לשרתים אלה, כחלק בלתי נפרד משירותי פתרונות מחשוב ענן, נגיש בכל עת ואפשר להגיע אליו בכל יום, בכל שעה. השרתים עצמם נמצאים בתוך חוות שרתים גדולה מאד לרוב, שבה ישנם מספר גדול של שרתים, המספקים מענה לחברות שונות. חוות כאלו שייכות בדרך כלל לחברות ענק, כמו מיקרוסופט והן כוללות גם מערכת משוכללת של גיבוי. כל זאת, לצד אבטחה ברמה גבוהה מאד וכן ביצועים באיכות שאין כמותה.

למי זה מתאים ואילו יתרונות מציע השירות

שירותי מחשוב ענן יכולים להתאים לחברות וגם לארגונים בסדרי גודל שונים. מטרתם היא לאפשר להם לשמור נפחים גדולים מאד של מידע וליהנות גם מגיבוי מלא. הדבר מאפשר לחברות ולארגונים לקבל מענה נקודתי לצרכים אלה ולשלוף בכל רגע שירצו את המידע השמור. שירותי מחשוב ענן מספקים גם מענה למפעילים של אתרים, למפתחים, למנהלי מערכות מחשוב וכמובן גם למשתמשים פרטיים, קטנים יותר. השירות מציע יתרונות רבים כמו אבטחה מתקדמת וכל זאת במחירים הוגנים מאד המשתלמים לעסק. מעבר לכך לצד פתרונות מחשוב ענן אלה מוצעים גם שירותי תמיכה לרוב, על ידי אותה חברה עצמה. שירותי התמיכה עומדים לרשותו של הלקוח במידה ונתקל בבעיות כלשהן או תקלות הקשורות לשמירת המידע או לשליפתו מהשרת. השירותים זמינים ללקוח והם מוצעים על ידי אנשי מקצוע מנוסים. לפרטים נוספים לחץ כאן 

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?