שירותי מחשוב לעסקים קטנים | מחשוב לעסקים קטנים - מתאמי מחשוב

הדבר הכי חכם שתוכל לעשות לעסק שלך

 

שירותי מחשוב לעסק קטן – כי בלי זה אתה לא קיים

אומרים ש'אם אתה לא שם (ברשת האינטרנט) אז אתה לא קיים', ואנחנו מרחיבים את המושג ואומרים שכאשר אין פתרונות מחשוב לעסקים קטנים זמינים, מקצועיים ומידיים מספיק שיש תקלה במחשבים העסק ודאי שלא יכול להיות שם, ואז הוא באמת לא קיים.

תדמיינו לעצמכם את התמונה הבאה: יום עמוס במשרד, ים של טלפונים מלקוחות, במשרדים עובדים על תוכניות במחשב, בחדר הישיבות יש מצגת ללקוח מאוד חשוב. בקיצור יום פורה ומוצלח. ואז בלי התראה מוקדמת המערכות הממוחשבות קורסות. זה כאילו ברגע אחד כיבו את בית העסק. 

צריך להבין שבעידן המחשוב יום עבודה ללא מחשוב הוא בעל משמעות רחבה יותר מהפסד נקודתי של יום עבודה אחד בלבד. לקריסת מערכת יש השלכות נוספות כמו פגיעה באמון של הקהל, תדמית כושלת ועוד.

לכן מחשוב לעסקים קטנים חייב להיות חלק ממערך העבודה, כיוון שלא משנה מהו תחום העיסוק של בית העסק, בכל עסק ועסק המחשוב הוא חלק בלתי נפרד מפעילות המשרד היום-יומית.

כשמדברים על פתרונות מחשוב לעסקים קטנים אנשים ממהרים להבין שמדובר בפתרון של בעיה. כלומר אם יש תקלה, אז מגיע טכנאי ופותר את העניין הנקודתי. המושג שירותי מחשוב לעסקים קטנים לא מתייחס רק לכיבוי שריפות. 

חברות בתחום פתרונות מחשוב לעסקים קטנים מייצרים תשתית מחשוב טובה, כדי למנוע מראש היווצרות של בעיות עתידיות. חברה מקצועית תדע לזהות את הצרכים של כל משרד ומשרד, ותיתן תשתית טובה לעבודה השוטפת של בית העסק.

מעבר לזה פתרונות מחשוב לעסקים קטנים נעשים לרוב באמצעות תוכנת שליטה מרוחקת, שממזערת בכך את מידת ההפרעה של אנשי מקצוע שנכנסים לחלל המשרד לצורך תחזוקה.

בעלי עסקים חושבים שאם עד כה הסתדרו בלי חברה שתיתן להם פתרונות מחשוב, אז סביר להניח שלהם זה לא יקרה. אבל צריך להבין שכשהמשרד צומח העומס המערכתי גדל. מספיק שנוסף עוד שולחן עבודה, כלומר עוד נקודת מחשוב וסביר להניח משתמש נוסף לרשת האינטרנט, כבר נוצרה הכבדה שבבוא היום עלולה לגרום לעומסים ולקריסה של המערכת. לפרטים נוספים 

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

 

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?