תמיכת מחשבים מרחוק - מענה מידי לבעיות מחשוב שעלולות לצוץ ביום מן הימים

יש לכם תקלה? הישענו לאחור ותנו לנו לטפל בה

 

תמיכת מחשבים מרחוק – כבר לא מאיים

כשהשליטה נלקחת לנו מהידיים, זה לעיתים נתפס כמאיים. מה יקרה אם...? אבל השיטה הזאת מוכיחה את עצמה שוב ושוב כיעילה וכבעלת יתרונות רבים. אז בואו נעביר את השליטה למי שבאמת מומחה בהם...

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

לא משנה אם אתם 'פרש בודד' בעסק שלכם או נבחרת שלמה של עובדים כדאי שתמצאו לעצמכם תמיכת מחשבים מקצועית שתיתן לכם מענה מידי לבעיות מחשוב שעלולות לצוץ ביום מן הימים.

ענף תמיכת מחשבים הוא ענף ותיק מאוד בתעשייה, אלא שככל שחלפו השנים הענף הזה הלך והתפתח. כיום אין חנות, משרד, או מפעל שלא כולל בתוכו מערכת מחשוב, שלפעמים היא לב ליבו של בית העסק. לכן החיוניות של תמיכת מחשבים מקצועית לעסק הפכה בשנים האחרונות לעניין מאוד מרכזי בניהול היום יומי.

 

לאן צועד ענף תמיכת המחשבים?

בעידן הדיגיטלי המסחרר שבו בכל משרד יש מערכת ממוחשבת, יש צורך לתת מגוון פתרונות ולהתאים את קשת המענים הספציפיים ללקוח.

חברה מקצועית שעוסקת בתחום תמיכת מחשבים, תדע לתת את המענים המדויקים לבית העסק. למשל, לעסק שעיקר פעילותו היא מצגות ללקוחות, ראוי שמערך התמיכה יתמקד במתן פתרונות יעילים לנישה הזאת בעיקר. בעסק אחר, שבו מערכת המחשב המתבססת על גרפיקה היא מוקד הכוח, יש לתת את מרכז הכובד לפתרונות חכמים למערך המחשוב של החברה.

בנוסף, היום נעשית רוב עבודת התחזוקה ופתרון בעיות מחשוב של החברות על ידי תמיכת מחשבים מרחוק. זהו כלי עבודה שנעשה בו כיום שימוש נרחב, והוא מאפשר לחברת התמיכה לטפל בבעיה בזמן אמת באמצעות השתלטות זמנית על המחשב של בעל העסק. חשוב לדעת שהשליטה על חיבור חברת התמיכה נשאר בידיים של בעל העסק.

היתרון בפתרון בעיות מחשוב באמצעות תמיכת מחשבים מרחוק הוא שכיום אפשר בקלות לנהל עסק בכל מקום בארץ, שירותי התמיכה במידת הצורך יעשו דרך הרשת.

ועוד יתרון, טיפול בתחזוקת מחשבים יכולה להיעשות אחרי שעות העבודה, ולא צריך להשאיר לאף אחד מפתח. תמיכה מרחוק נעשית מבלי לפגוע בזמן עבודה יקר. כמובן אם מצאתם חברה שנותנת שירותי תמיכת מחשבים מרחוק בשעות הלילה. לפרטים נוספים צרו קשר 

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?