הטמעת מערכות מידע | מטמיע מערכות מידע מה זה

פעמים רבות אנו מגלים שדווקא הארגונים הגדולים יותר מסוגלים לבצע מספר רב של פעולות ביעילות רבה יותר מארגונים ועסקים קטנים. מדוע? בזכות הטמעת מערכות מידע שתוכננו היטב ומסוגלות לשלב בין מערכות מידע שונות, לזהות לקוחות פוטנציאליים שהפכו ללקוחות קיימים, ובלחיצת כפתור לספק שירות לקוחות אוטומטי או למכור מוצרים נוספים. כיצד החברות הללו פועלות ואיך אתם יכולים להתייעל? הכירו את הפונקציה שכל ארגון מתפתח צריך – מטמיע מערכות מידע.

מה מטמיעים?

אם שאלתם עצמם "מטמיע מערכות מידע מה זה" נשמח לפתוח בפניכם צוהר לעולם חדשני של טכנולוגיה מתקדמת. פונקציות אלה בחברה מוצאות את צוואר הבקבוק שגורם לחוסר יעילות בפעילויות היומיום שמבצעים העובדים שלכם במחלקות השונות. האם ניתן לייעל את השיווק? את שירות הלקוחות או אולי לאסוף את כל המידע הארגוני שהצטבר בחברה וללמוד ממנו על מגמות עתידיות?

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

עושים את הצעד הראשון בדרך להתייעלות ארגונית - הטמעת מערכות מידע מה זה?

"חברת מתאמי מחשוב" מלווה חברות רבות בפיתוח מערכות מידע שונות בחברה החל מיצירת מערכות גיבוי ותוכנות היושבות בענן ולא על המחשב שלכם.

תוכנות אלה מאפשרות לכם לבחור מספר עמדות בהתאם לצרכי החברה כיום ולצמצמן או להרחיבן בעתיד בהתאם לדרישות המשתנות. כמו כן כאשר אתם עוברים לאחסון המידע בענן, המידע שלכם נשמר בצורה מאובטחת וניתן להגיע אליו מכל מקום בעולם. הצפה או שריפה במשרד? אל דאגה! כל התוכנות והמידע מגובים ואתם יכולים לחזור לעבודה תוך זמן קצר.

תחזוקה של שרתים ורשתות

אנו מתמחים גם בהקמה של רשתות תקשורת ומחשוב מאפס או שדרוג של רשתות קיימות. לעתים, כל מה שמבדיל בין ארגון מבוזר העובד ביעילות הוא בנייה של מערך תקשורת חכם שיאפשר לכל אחד מעובדי החברה לקבל גישה למידע הרלוונטי לו, כאשר הדרג הניהולי יכול לגשת ממבט על ולראות בלחיצת כפתור את כל הנתונים הדרושים על מנת לקבל החלטות מושכלות ולקבוע אסטרטגיה עוצמתית לחברה.

רוצים ללמוד עוד כיצד להתייעל באמצעות הטמעת מערכות מידע ארגוניות? חייגו למתאמי מחשוב בטלפון: 03-5599962 או לחצו כאן

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?