השכרת מדפסות | מדפסות להשכרה

מדפיסים? בואו לשכור מדפסות מאיתנו

עסקים, חברות, משרדים, ארגונים או כל מי שעושה שימוש נרחב במדפסת? למה לשבור את הראש איזו מדפסת לרכוש, מה מתאים לכם מבחינת היקף העבודה ומי יתחזק לכם אותה במקרה הצורך? הפתרון היעיל ביותר הוא השכרת מדפסות מחברה יציבה, וותיקה ובעיקר כזו שתספק לכם גב לאורך כל הדרך.

משכירים, מדפיסים, רגועים

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

קניית ציוד לעסק או למשרד היא לא רק הוצאה גדולה. היא כרוכה גם בכאב הראש הכרוך בתחזוקת אותו הציוד. כיום כל בעל עסק או חברה יודע שבמקום להתעסק בטפל, כדאי מאד מהבחינה העסקית לשים את הדגש על העיקר, שהוא עבודה שוטפת, ללא תקלות, ללא עיכובים ולא בזבוז זמן עבודה יקר.

ואיך עושים את זה? בקלות. עם מדפסות להשכרה אתם עובדים בראש שקט, משלמים סכום חודשי קבוע ונהנים מאספקה שוטפת של ציוד למדפסת, של תיקונים ושדרוגים וכל מה שנדרש כדי לעשות שימוש במדפסת ללא דאגה.

חברתנו, שירותי מחשוב לעסקים מעמידה לרשותכם פתרונות של השכרת מדפסות בחבילות שונות המותאמות לצרכים שלכם, לאופי וכמות השימוש במדפסת ופרמטרים נוספים.

אנו מציעים מדפסות לייזר או מדפסות לייזר משולבות, בחבילות המבוססות על תשלום חודשי, במחיר שהוא הוגן ומשתלם. יתרה מכך, השירות שלנו כולל כמובן הגעת טכנאי שיתקין עבורכם את המדפסת, ידריך אתכם בשימוש בה, ומאותו הרגע, עומד לרשותכם גם שירות תמיכה טלפונית הזמין לכם בכל עת.

פתרונות חכמים לעסקים קטנים ובינוניים

אנו מציעים מגוון פתרונות מחשוב מתקדמים ביותר לעסקים, עם התמקדות בקטנים ובינוניים. לרשותכם עומד מוקד פניות הזמין לכם בכל שעה ויוכל לתאם לכם הגעת טכנאי מטעמנו בכל עת שתתאים לכם, זאת במידה ולא הצלחנו לפתור את הבעיה כבר בפנייה הטלפונית, עם סיוע והתחברות מרחוק.

אזור הפעילות שלנו הוא נרחב, משדרות ועד נתניה והצוות שלנו מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום.

לקבלת מידע נוסף, יעוץ, ליווי והתאמת המדפסת המתאימה לכם, עם הצעה לחבילה של מדפסות להשכרה במחיר הוגן ומתחשב, התקשרו אלינו כבר עכשיו לטלפון מספר 03-5599962

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?