השכרת מדפסת משולבת | מדפסת משולבת להשכרה

השכרה של מדפסות משולבות לעסקים

בעלי עסק? אתם לבטח מודעים לחשיבותו של ציוד הקצה בעסק שלכם. אבל כאשר אתם בוחרים ציוד למשרד חשוב לא רק לרכוש אותו, אלא גם לתחזק אותו, לדעת לתקנו כשהוא מתקלקל ולדעת מתי לשדרג אותו, כשיוצא חידוש מתקדם יותר בשוק.

לא חייבים לקנות ציוד קצה יקר, לשלם הון עבור הוצאות התפעול ולהתמודד עם תקלות או משברים. בשביל זה עומדת לרשותכם האפשרות של מדפסות משולבות להשכרה, כאשתם משלמים פר הדפסה ומקבלים בתמורה את כל התמיכה הנדרשת לכם, החל ממוקד טלפוני מקצועי לתמיכה מרחוק וכלה בטכנאי מומחה שמגיע עד אליכם, במקרה הצורך.

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

אנחנו עוזרים לכם לקדם את העסק

חברת מתאמי מחשוב היא חברה וותיקה מאד בענף פתרונות המחשוב לעסק, כולל שירות של מדפסת משולבת להשכרה. מה שאנחנו עושים הוא פשוט מאד- לאפשר לכם לעבוד בראש שקט, לחסוך בעלויות תפעול מטורפות ולהתמקד בעיקר שהוא קידום העסק שלכם.

השכרת מדפסת משולבת מאתנו, משמעה תשלום חודשי קבוע ולא גבוה, שכולל בתוכו גם את הוצאות האחזקה, למשל טונרים, טיפול בתקלות שוטפות ואחריות שלנו על כלל מרכיבי המדפסת.

השירות כולל כמובן גם התקנה בבית העסק שלכם, וכן מתן תמיכה, ייעוץ וליווי טכני, עם זמינות טלפונית בכל עת.

השכרת מדפסת משולבת היא הדרך הנכונה של עסקים להתמקד בעיקר ולא בטפל. חברתנו היא בעלת וותק מקצועי של כעשרים שנה, עם מגוון רחב של לקוחות מרוצים, ביניהם אגונים, בתי עסק וחברות שעושים שימוש בשירותנו, הניתנים באזור נרחב של שדרות עד נתניה.

יש לנו שירות תמיכה טלפונית מקצועי שפעיל במהלך כל היום וזמין לקבל את הפניות שלכם ולסייע מרחוק ואם זה לא מספיק, יישלח אליכם טכנאי לפתרון התקלה בהקדם האפשרי.

אם גם אתם רוצים להתמקד בניהול העסק שלכם, בלי לבזבז זמן יקר וחשוב על פתרונות לוגיסטיים, תקלות טכניות ותפעול המדפסת שלכם, זה הזמן הטוב ביותר עבורכם לקבל מאיתנו שירות מדפסות משולבות להשכרה במחיר אטרקטיבי ומשתלם במיוחד.

התקשרו אלינו עוד היום לטלפון מספר 03-5599962 וקבלו מאיתנו את המידע, הייעוץ וכמובן את הצעת המחיר המצוינת שלנו.

 

 

 

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?