מדפסת משולבת למשרד | מדפסות משולבות למשרד

מדפסות משולבות למשרד

המשרד שלכם שנים רבות מחזיק את אותה מכונת הצילום, הפקס, הסורק גדול המימדים ואת המדפסות ליד כל עמדה. אך יתכן וניתן להשתמש במכשיר אחד הכולל את כל המאפיינים הללו ולפנות חלל נוסף שיכול לשמש כעמדה נוספת לעובד או כחלל פתוח המעניק אנרגיה אחרת למשרד. הכירו את הדרך החדשה לעצב את המשרד שלכם, ולהתייעל מבחינה טכנולוגית באמצעות מדפסות משולבות למשרד.

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

מדוע לשלם על תחזוקה של ארבעה מכשירים שונים?

שימוש בארבעה מכשירים שונים על מנת לבצע פעולות בסיסיות במשרד אינו אפקטיבי גם מבחינת תזרים המזומנים שלכם. אתם נאלצים לשלם על תחזוקה שוטפת של כל אחד מהמכשירים במקום להסתפק באחד. מדפסת משולבת למשרד המסוגלת לבצע את כל הפעולות וניצבת במקום אחד יכולה לרכז את הפעילות הארגונית ולייעל אותה. כך, אתם רוכשים רק סוג דיו אחד או טונר, כל הדפים מרוכזים במקום אחד ויכולים להגדיר שכל המחשבים יחוברו, אם באמצעות חיבור חוטי או אלחוטי לאותה המדפסת. זה הזמן לשנות את הדרך בה ראיתם את המשרד שלכם עד היום.

מדפיסים במהירות ובקלות

מדפסות משולבות כוללות את כל המאפיינים של מוצרי ההדפסה לרבות שכפול מסמכים, הדפסתם וסריקתן, למד מדפסת הכוללת גם חיבור קווי ומסוגלת לשמש כמכונת פקס. כיום, חברות רבות מוותרות על שירותי הפקס והקבצים מגיעים למייל ומודפסים משם ישירות. אם בכל זאת חשוב לכם להעניק ללקוחותיכם או לשותפים עסקיים את האפשרות לשלוח פקס – כל שתצטרכו הוא לחבר את המדפסת המשולבת לקו הטלפון.

דיו או טונר? צבע או שחור לבן?

שיקול נוסף בבחירת המדפסת שלכם הוא האם אתם מדפיסים כמות גדולה של מסמכים ומעוניינים לעבוד בטכנולוגית לייזר, או לחילופין רוצים לעבוד עם מדפסת הזרקת דיו. אם אתם זקוקים להדפסות צבע באיכות גבוהה תעדיפו פעמים רבות דווקא את מדפסות הזרקת הדיו המסוגלות להפיק דפים צבעוניים בעלות נמוכה יחסית לזו של מדפסת לייזר צבעונית.

לקבלת יעוץ בנוגע לשילוב מדפסת משולב למשרד אל תהססו לפנות למומחים שלנו ב"מתאמי מחשוב" שישמחו לייעץ איזו מדפסת תתאים לצרכי הארגון שלכם. אנו זמינים בטל: 03-5599962

 

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?