מדפסות לעסקים | מדפסת לעסק

מדפסות לעסקים

העסקים כיום עובדים על כמות גדולה מאש מידע המועבר לעסק וממנו. אי-מיילים שאנו מקבלים, תכתובות עסקיות חשבוניות והצעות מחיר. חלק בלתי נפרד מעסק העובד ביעילות הוא יכולות הדפסה במהירות גבוהה ובמחירים נמוכים. כאשר אתם בוחרים מדפסת לעסק יש כמה דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון. נסקור את המאפיינים החשובים בקצרה.

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

הדפסות בצבע או בגווני אפור?

חלק מהעסקים, במיוחד אלה העובדים עם לקוחות המקבלים שירותי עיצוב וגרפיקה זקוקים להדפסות צבע באיכות גבוהה. גם חנויות צילום ישתמשו במדפסות המסוגלות לעבוד ברזולוציה מקסימלית ואלה לא יהיה מדפסות רגילות, אלא בעלות מאפיינים המותאמים לבית דפוס. עסקים אחרים ידפיסו בעיקר בגווני אפור ולכן יזדקקו למדפסת שחור לבן. אם אתם לא בטוחים איזו מדפסת מתאימה עבורכם תוכלו לשלב מדפסות לייזר המדפיסות בגווני אפור יחד עם מדפסת הזרקת דיו המדפיסה כמות קטנה יותר של דפים, ופחות מהירה ממדפסת הלייזר – אך מאפשרת לכם להדפיס בצבע ועלותה נמוכה יותר.

האם אתם זקוקים רק למדפסת או גם לאפשרויות צילום, פקס וסריקה?

מדפסות לעסקים כוללות היום גם מאפיינים רבים נוספים – אם אתם זקוקים גם לסורק, מכונת צילום ואולי גם מכונת פקס מומלץ לשקול מדפסת משולבת. מערכת זו מספקת את כל צרכי המשרד במכונה אחת אותה ניתן לרכוש או לשכור ולהשתמש בהתאם לצרכי החברה. חשוב לשים לב לבחור במדפסת המסוגלת להתחבר לרשת בארגון אם באמצעות כבל רשת או אף באמצעות חיבור אינטרנט אלחוטי Wifi

האם תדפיסו גם ממכשירים ניידים?

אנו משווקים את כל סוגי הציוד הממוחשב למשרד כולל מדפסות לעסקים. הפרמטר האחרון שנמליץ לכם לבדוק הוא האם תשתמשו במכשירים ניידים שאינם כוללים חיבור רשת – ואז בוודאי תרצו לבחור במדפסת המסוגלת להתממשק עם המכשיר ולהתחבר בצורה אלחוטית. מדפסות אלה נפוצות ביותר כיום ומחירן דומה לאלה של המדפסות המחוברות בצורה קווית.

לפני שאתם בוחרים את המדפסת שלכם לעסק נוכל להציע לכם להתקשר אלינו ולקבל יעוץ מקצועי. מחלקת שירות הלקוחות שלנו שמחה לעזור ולסייע ללקוחות קטנים כגדולים בבחירת מדפסת המתאימה בצורה אופטימלית לעסק.

חייגו עוד היום למס' 03-5599962 ומומחינו ב"מתאמי מחשוב" ימצאו את המדפסת הנכונה עבורכם.

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?