מדפסת משולבת לעסק

מדפסת משולבת לעסק: כל הפתרונות במכשיר אחד!

מתאמי מחשוב מספקת מגוון רחב של פתרונות מחשוב, ומייעצת בכל הנודע להקמת מערכות המידע שלכם. אם אתם זקוקים לפתרונות הדפסה מתקדמים נשמח להציע גם מדפסת משולבת לעסק הכוללת מגוון רחב של אפשרויות – ומזניקה את העסק שלכם לעידן הטכנולוגי החדש. מחפשים איך תוכלו גם לסרוק מסמכים, גם לצלמם, לשלוח פקס וכמובן להדפיס בשחור לבן או בצבע? מכשיר אחד יעשה את כל הפלא הזה עבורכם. אז מה מייחד את המדפסות המשולבות?

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

למה להתפצל למספר מכשירים נפרדים?

מדפסת משולבת לעסק כוללת בתוכה את כל מה שמספר מכשירים היו צריכים לעשות לפני שני עשורים. נכון, אנו מכירים את הסורק המשולב גם במדפסת הביתית, אך כאשר מתחילים לעבוד עם מכשירים המותאמים להיקף עבודה ועומס גבוה יותר, כפי שאתם בוודאי צריכים לעסק, מדפסות חדישות יותר יהיו האפשרות המושלמת עבורכם. אז... מדוע לפצל את כל הדרישות למספר מכשירים נפרדים שתופסים מקום על השולחן או הרצפה – הסתפקו במכשיר משולב אחד.

מתחברת לכל המכשירים בעסק

המדפסת המשולבת מתחברת לכל המכשירים בעסק, באמצעות חיבור אלחוטי. אם אנשי המכירות שלכם ממהרים לצאת מהמשרד לפגישה חשובה ורוצים להדפיס הצעת מחיר לפני שיצאו – הם יכולים לעשות זאת במהירות גם מהטאבלט או מהטלפון הנייד. אם אתם רוצים לחסוך את ההתעסקות עם הניירת במשרד – תוכלו להשתמש בסורק המובנה ולייעל תהליכים בתוך המשרד. כך, כאשר אתם מחפשים קובץ הרלוונטי למחלקה מסוימת, ללקוח או שותף עסקי – כל המידע נמצא לפניכם בקובץ דיגיטלי.

וגם מכונת צילום

אמרו שלום למכונת הצילום המגושמת שמחכה לכם במסדרון. עם המדפסת המשולבת החדשה תוכלו לצלם מסמכים במהירות, ליצור עותקים לכל מי שנזקק להם, ואם צריך אפילו להדפיס כמות גדולה של קבצים ארוכים ברצף. המדפסת המותאמת להיקף עבודה גדול יכולה לעמוד גם בכמות גדולה של צילומים, של חוברת שלמה או של דפים קטנים מאד.

לקבלת ייעוץ מקיף בנוגע למערכות המחשוב בעסק, ולהמלצה על המדפסת המשולבת המתאימה לכם ביותר התקשרו ל"מתאמי מחשוב" בטלפון 03-5599962 ונשמח להפתיע אתכם בשירות קשוב על ידי מומחים בתחומם ובמחירים אטרקטיביים.

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?