תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת | תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת

תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת

אתם בוהים במסך כמעט בייאוש. המחשב, שעד כה היה עובד בקצב של מטוס סילון, החל לקפוא ולהאט את קצב העבודה שלכם בצורה משמעותית. האם כעת זה הזמן לרכוש מחשב חדש? אולי יש וירוס במחשב שגורם לכל ה"סיוט" הזה להתרחש? ב"מתאמי מחשוב" אנו באים לעזרתכם והופכים את העבודה עם המחשב שלכם לחלקה ומהירה . באמצעות פינוי תוכנות שאינכם זקוקים להן, שדרוג החומרה לעיתים ושמירה על המחשב בעתיד באמצעות חומרה ותוכנה מתאימים – אנו מחזירים את המחשב לקצב המהיר שהיה לו כאשר רכשתם אותו.

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

מומחי התחזוקה שמגיעים לעזרתכם

הן במרחב הביתי והן בארגון מערכות המחשוב שלכם הם הלב הפועם. מצפייה בסרטונים בבית, ועד לביצוע מגוון עצום של פעולות המחשב שלכם הוא יד נוספת. אנו מצעים שירותי תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת לכל לקוח קטן כגדול, ומייעצים מניסיוננו הרב בתחום על פתרונות אפשריים הנוגעים לאבטחת המידע שלכם, לגיבוי והעברת חלק מהנתונים שלכם לענן, מקימים עמדות מחשב חדשות או מייעלים את הקיימות ומבצעים גם תחזוקה של שרתים ורשתות.

מציעים גם תמיכה טלפונית

לא תמיד חייב להגיע אליכם נציג. אנו מציעים שירות תמיכה טלפון בכל פעם שאתם זקוקים לשירותי תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת. כך מבלי להמתין עד שנציג יגיע עד אליכם אנו יכולים להשתלט מרחוק על המחשב ולבחון את הבעיות השונות, או להסביר לכם טלפונית כיצד להתגבר על הבעיה.

כפי שאינכם מזמינים תמיד נציג לתיקון הכבלים בבית או לתיקון הראוטר או האינטרנט מהספק שלכם, כך גם מגוון רחב של פעולות לתחזוקת המחשב ניתן לבצע במהירות ובקלות באמצעות הטלפון מרחוק – ולחסוך זמן ומשאבים בדרך לפעילות יעילה יותר עם מחשב ללא תקלות.

לומדים מה לעשות גם בעצמכם

כאשר אתם מעסיקים חברה של מומחים בתחום תחזוקת המחשבים שלכם, אתם לומדים כיצד להתגבר על חלק מהתלות בעצמכם. כאשר אנו מגדירים רשת חדשה אנו יכולים לתת לכם את הכלים להמשיך ולשמור עליה מאובטחת ופועלת זמן ארוך ללא תקלות. אנו אף נסייע לכם לבחור את החומרה האיכותית והאמינה ביותר לפעילות תקינה.

לכל שאלה הנוגעת לתחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת אל תהססו לפנות עוד היום למתאמי מחשוב בטלפון 03-5599962.

 

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?