תחזוקת מחשבים | תחזוקת המחשב

תחזוקת מחשבים

בדומה לגוף שלנו, לרכב ולבית גם המחשבים שלנו זקוקים לתחזוקה שוטפת על מנת להמשיך ולפעול כשורה. הן מבחינת ניקוי המחשב (תתפלאו כמה אבק יכול להצטבר על המאוורר הנמצא במחשב השולחני שלכם, לגרום להתחממות המערכות שבפנים ולתקלות מפתיעות), הן מבחינת תחזוקת אבטחת המידע והן מבחינת התוכנות המותקנות עליו. מדי תקופה המחשב שלכם זקוק לביקור אצל "רופא" מומחה שיזהה את התקלות המונעות ממנו לעבוד כשורה.

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

מסייעים לכם לשמור על מחשב ללא תקלות

ב"מתאמי מחשוב" אנו מסייעים לכם בכל הנושע לפעולות הרבות הכרוכות בשמירת או תחזוקת המחשב. יש החושבים שמחיקה של זיכרון המטמון בדפדפן ושמירה על מקום פנוי בדיסק מספיקה, אך בפועל תחזוקת מחשבים כוללת מגוון רחב של פעולות נוספות הקשורות לדרך בה מערכות ההפעלה עובדות. למשל, הידעתם כי קיימים אינספור קבצים זמניים שיכולים לאורך מספר חודשים להגיע לחצי מנפח הזיכרון שלכם ולא ניתן להגיע אליהם ולמחוק אותם מבלי להכיר את המיקום בו הם נמצאים?

מלקוחות פרטיים ועד לארגונים גדולים: תחזוקה של המחשב על ידי המומחים שלנו

אנו מלווים לקוחות פרטיים בשמירה על מערכות המחשוב הביתיות, בהן השקיעו ממון רב ויוצרים גם במרחב הביתי רשת מאובטחת שתוכנות זדוניות אינן יכולות לחדור אליה. עבור עסקים קטנים כגדולים אנו מציעים מגוון רחב יותר של שירותי תחזוקת מחשבים המותאמים לאופיו של כל ארגון וארגון. אנו יודעים כי ישנם ארגונים המעוניינים לשמור על חלק מהרשת סגורה ולא לחברה לרשת האינטרנט הכללית, ומסוגלים להגדיר גם רשתות פנימיות לצרכי החברה.

מגוון רחב של שירותי מחשוב נוספים

בנוסף לתחזוקת עמדות המחשב שלכם, אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותים משלימים כמו תיקון מחשבים תקולים, גיבוי בענן של כל המידע שלכם ומייעצים כיצד לייעל את הארגון באמצעות שילוב תוכנות מתקדמות ואוטומציה של תהליכים. כך, כאשר אתם נהנים מתמיכה טלפונית על ידי מומחים בתחומם, ונציגים בעלי הסמכה של חברות המחשוב הבולטות, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שמערוכת המחשוב שלכם נמצאות בידיים טובות.

לקבלת יעוץ מקצועי בכל הנוגע לתחזוקת המחשבים שלכם בבית ובמשרד אל תהססו להתקשר לנציגנו במספר טלפון: 03-5599962

 

 

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?