השכרת מחשב נייד | השכרת מחשבים ניידים

 

הפתרון לפרויקט שלכם: ציוד מחשוב לטווח קצר

חברות וגופים רבים מוקמים לצורך פרויקט תחום בזמן ומשימה, גם ארגונים גדולים מבצעים פרויקטים "אד הוק" ולצורך המשימה מגייסים כ"א רב נקודתי לפרויקט ( מערכות בחירות, הפקת אירועים גדולים בינלאומיים, תערוכות, קמפיינים בחברות פרסום, תחום המכירות, נדל"ן וכו' ). המחשב השולחני או הנייד הם העט של שנות ה-2000 אין היום עובד במשרד ללא מחשב. הצורך פשוט, לכל עובד צריך וחייב להיות מחשב, אותם חברות שהזכרנו לא מעוניינות ברכישת מחשבים למשך זמן כה קצר ולכן בוחרות באופציית ההשכרה.

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

לא כל פרויקט מצדיק רכישת ציוד חדש

רכישת ציוד מחשוב חדש בפרויקט זמני יכול להוות נטל כלכלי גדול ומיותר על מנהלי הפרויקט,, במיוחד כאשר מדובר בצורך לתקופת עבודה קצרה. יש גם להתחשב בכך שבתום משך הזמן הנדרש ייתכן ולא תזדקקו לציוד החדש, או גם כי מכירתו אינה משתלמת ביחס לעלותו, הרי ערכו של ציוד מחשוב יורד פלאים מיד לאחר הרכישה.

השכרת מחשבים ניידים הינה אחד הפתרונות היעילים והמשתלמים מבחינה כלכלית לעסקים הזקוקים לציוד מחשוב באופן נקודתי. השכרת מחשב נייד לחודש, למשל, הינה אופציה פשוטה ויעילה המאפשרת לכם להשכיר מחשב לעבודה, עם מערכת הפעלה מותקנת כראוי, תוכנות בסיסיות כגון אופיס, ואפילו תמיכה טכנית צמודה מטעם המשכיר. כמובן שגם מחיר ההשכרה משתלם יותר מאשר רכישת ציוד חדש לתקופה כזו.

מתגברים את המשרד עד לסיום העומס

השכרת מחשב נייד הינה פתרון מעולה לתקופות עומס בפרויקטים. על ידי השכרה של ציוד מקצועי, בהתאם למפרט לו אתם זקוקים, תוכלו לקבל מענה נקודתי ויעיל לצורך שלכם, וזאת מבלי לבזבז תקציב מיותר על ציוד חדש ויקר. השכרת מחשבים ניידים היא עניין פשוט וקל: כל הנדרש מצדכם הוא לאפיין את הצורך, לזהות את הציוד המקיף הנדרש למחשב והציוד ההיקפי (למשל אם ישנו צורך בכונן אחסון חיצוני), ולפנות אל חברה העוסקת בתחום השכרת מחשבים ניידים לקבלת הצעת מחיר.

ליצירת קשר לחצו כאן

חברת "מתאמי מחשוב" פועלת בתחום מאז 1998, ומספקת פתרונות מקצועיים ואיכותיים לחברות ועסקים, קטנים וגדולים, תוך הקפדה על שירות איכותי, ציוד בהתאם לצרכי הלקוח ותמיכה טכנית לאורך כל הפרויקט. לקבלת הצעת מחיר, פנו אל מתאמי מחשוב בטלפון 03-5599962.

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?