השכרת מחשבים | השכרת ציוד מחשבים

השכרת מחשבים – הפתרון היעיל והחסכוני לפרויקט שלכם

ישנם מצבים רבים בהם לא משתלם לקנות מחשב חדש לעסק. למשל, אם אתם זקוקים לציוד לתפעול אירוע, לטובת הצגה או דוכן בכנס, או כאשר ישנו צורך בציוד לתקופה זמנית. במקום לקנות ציוד חדש בעלות גבוהה, ולהיתקע איתו בסיום הפרויקט או למכרו ברווח אפס, עצרו ובחנו את האפשרות של השכרת מחשבים לעסק לזמן קצר.

רוצים להתחיל ולא יודעים מאיפה? שלחו לנו פנייה ונשמח לעמוד לרשותכם .
אנא הזן את שמך

אנא הזן מספר טלפון תקין

אנא הזן אימייל תקין

השכרת מחשבים איכותיים לתקופה קצובה

השכרת מחשבים הינה פתרון למצבים עסקיים שונים אשר בהם החלופה הכלכלית של רכישת ציוד חדש פשוט אינה משתלמת. כאשר ישנו פרויקט רחב היקף אשר באופן נקודתי מצריך תגבור בכוח אדם, אין שום רציונל כלכלי לרכוש ציוד מחשוב על מנת לעבור את אותה המשוכה. בנקודה זו, עסקים רבים פונים לשירותי השכרת ציוד מחשבים עם המפרט הנדרש להם, ומוצאים פתרון טוב ומשתלם למשך אותו זמן.

כאשר מדברים על השכרת ציוד, פעמים רבות עולה חשש אצל השוכר שמה מדובר בציוד מיושן ולא איכותי. זהו מיתוס נפוץ, אך אין זה המצב, בוודאי לא בחברת "מתאמי מחשוב". אנו שומרים על רמת ציוד גבוהה כמו גם על רמת האחזקה. השכרת ציוד מחשבים זוהי המומחיות שלנו ואנו שומרים על מוניטין גבוה כבר 20 שנה.

הערכת הצורך ורשימת ההשכרה

כאשר מדובר בציוד מחשוב מהשכרה, חשוב להקפיד כי הדרישות של השוכר יהיו ברורות ככל הניתן. לכן רצוי לערוך רשימה של הציוד הנדרש, אשר גם כוללת את הדרישה האופטימלית, אך גם את הדרישה המינימלית - על מה לא תוכלו להתפשר. למשל:

  • מקלדות ועכברים
  • האם עדיף מחשב נייח או נייד
  • האם מדובר רק במחשבים או גם בצגים
  • מהי קיבולת האחסון של המחשב והאם ישנו צורך בהרחבה
  • מהם הצרכים מבחינה גרפית, מבחינת אודיו, וכדו'

ליצירת קשר לחצו כאן

כאשר אתם פונים לחברת השכרת מחשבים, זכרו שהם לא רק מומחים בהשכרה אלא גם מומחים במחשבים, ולכן מומלץ לשתף אותם בצרכים שלכם ובמטרות העבודה.

חברת "מתאמי מחשוב" קיימת בשוק מעל 20 שנה, עם ניסיון מעמיק במתן פתרונות מחשוב לבתי עסק וחברות. להשכרת ציוד מחשוב על פי הדרישות והצרכים שלכם, פנו אל נציגי "מתאמי מחשוב" בטלפון 03-5599962.

נשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו התקשרו אלינו: 03-5599962 

צור קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?