תמיכה טלפונית

שירות התמיכה הטלפונית שלנו פעיל כל היום והטכנאים המקצועים שלנו זמינים לקבלת שיחות על כל תקלה בעסק שלכם. במידה והתמיכה הטלפונית לא מספיקה, אנו שולחים טכנאי שטח שיגיע אליכם עד לפתרון התקלה במהירות האפשרית.

 

תמיכת מחשבים לעסקים

 
 
פתרונות מחשוב לעסקים 

בעל עסק נדרש לידע רב בתחומו, הכרת אנשי המקצוע עמם יעבוד, הכרת מתודת העבודה, פיקוח מקצועי והכשרות. 
מעבר לכך, הוא נדרש לטיפול בנושאים תומכי ליבת העשייה כמו שירותי המחשוב, חשבונאות, גיוס עובדים, ושירותי לוגיסטיקה.
ניהול "רזה" מאפשר לעסקים להתמקד בעיקר העשייה לשמה הם הוקמו, ומשאיר את הטיפול במנהלות, אדמיניסטרציה ותחומי הניהול הרוחביים לעסקי מיקור חוץ, שזוהי ליבת העשייה שלהם, אילו שירותי פתרונות מחשוב עסקיים מוצעים? 

אחסון, גיבוי וניטור מידע


מידע נצבר מדי יום, וככל שהוא נצבר, הוא נדרש להתאכסן. אחסון ראשוני למידע, מתבצע באמצעות הכוננים הקשיחים בעמדות העבודה. בשלב מסוים, גם קיבולת הכונן הקשיח מסתיימת ונדרש למצו פתרון אחסון, חסכוני במשאבי מקום, זמן וכסף, ומגובה באופן מיטבי, מוצפן ואמין.
אחסון וגיבוי מידע בענן, הופך להיות הדרך המועדפת על עסקים לגיבוי המידע שלהם, הוא מאפשר גישה חופשית, למורשים בלבד, למידע עסקי מכל מקום בעולם, המחובר לרשת תקשורת. הוא מאפשר לעסק להתנהל בצורה חסכונית במשאבי מקום , כח אדם וזמן, שכן אין צורך בהחזקה ואחזקת חדר שרתים ושירותי תיקונים. 
כמו כן, כיוון שבכל מקרה, החומר מגובה על הענן, ניתן לנתר את העסק, ולהעניק פתרון אבטחת מידע מידי ומהיר, במקרה ונתגלתה פריצה לרשת המחשוב הארגונית. 

שירותי תמיכה טכנית מרחוק, טכנאים ומתן מענה לתקלות

פתרונות מחשוב לעסקים כוללים שירות תמיכה טכנית טלפונית על ידי טכנאים מוסמכים, מנוסים ומקצועיים, שיעניקו מענה מהיר, איכותי ואדיב ללקוחות ולעובדי הארגון (השירות ניתן לארגונים גדולים וקטנים כאחד) במידה ולא ניתן לפתור את התקלה מרחוק, יישלח טכנאי אל בית הלקוח לפתרון פיזי של הבעיה. תקלות אקוטיות מטופלות בטווח של 4 שעות עבודה, תקלות, שאינן פוגעות בעבודה השוטפת, יטופלו תוך יממה. 

אספקת ציוד קצה לבתי עסק

ציוד קצה הוא חיוני לעבודה, אך מאופיין גם בהתכלות מהירה של מכלולים בשל עומס עבודה, והוצאות תפעול גבוהות. 
כחלק מפתרונות המחשוב לעסקים מוצע שירות של השכרת מדפסות לבתי עסק, כאשר התשלום הוא פר הדפסה, והוא מגלם בתוכו את הוצאות האחזקה שכוללנות, טיונרים, תופים וטיפול בתקלות. 
לפרטים נוספים צרו קשר

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?